Новини    04 квітня 2018 16:40

Fitch присвоїло 8-річним єврооблігаціям МХП фінальний рейтинг «В»


Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло випуску 8-річних єврооблігацій агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” (МХП) на сумму $550 млн фінальний рейтинг «В». Про це йдеться в повідомленні Fitch.

Крім того, в прес-релізі агентства сказано, що Fitch також присвоїв МХП рейтинг відновлення активів “RR4”.

“B” – в значній мірі спекулятивний рейтинг. Відносно емітентів і цінних паперів, зобов’язання за якими виконуються, рейтинги рівня «B» означають наявність значних кредитних ризиків, проте при цьому залишається обмежена «подушка безпеки». На даний момент фінансові зобов’язання виконуються, але здатність продовжувати виплати залежить від стійкої і сприятливої ділової та економічної кон’юнктури.

“RR4” – рейтинг, що означає “середню” можливість подальшого погашення основної суми боргу і відсотків, що належать після оголошення дефолту за цінним папером. Цінні папери з таким рейтингом за своїми характеристиками відповідають цінних паперів, для яких, виходячи зі статистичних даних, обсяг погашення основної суми боргу та заборгованості по відсотках після оголошення дефолту склав 31-50%.

Як повідомляв LANDLORD, «Миронівський хлібопродукт» завершив розміщення восьмирічних єврооблігацій на $550 млн із прибутковістю 6,95% річних.

«Миронівський хлібопродукт» є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...