Новини / Фінанси     13 січня 2020 16:40

Фермери купили вітчизняної техніки на 3 млрд грн – Тимофій Милованов

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України відзвітував про виконання держпідтримку на купівлю вітчизняної сільгосптехніки та пообіцяв ще півмільярда недоплачених компенсацій.

Міністр Тимофій Милованов написав на своїй сторінці у Фейсбуку про виконання державної програми фінансової підтримки сільгосптоваровиробників на часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання.

Виконанню програми нещодавно присвятили нараду. На нею у Держбюджету було передбачено 681,8 млн грн., фактично спрямовано 640,8 млн грн.

“Програмою скористалося 5 400 сільськогосподарських товаровиробників, придбано 10 309 одиниць техніки та обладнання на загальну вартість 3,1 млрд. гривень”, – відзвітував Милованов.

Мінекономіки на підставі інформації від уповноважених банків сформувало реєстри за жовтень-листопад 2019 року. Це компенсації, які ще не виплачені. Прогнозована потреба в коштах за ці місяці  складає 563,1 млн грн.

Читайте: Держпідтримка фермерів: уряд кардинально змінює підхід

Тимофій Милованов повідомив: за результатами наради прийнято рішення, що часткова компенсація вартості за період жовтень-листопад 2019 року буде виплачена сільгоспвиробникам у 2020 році після перерозподілу коштів Держбюджету.

Як повідомляв раніше Landlord, завдяки програмі держпідтримки на придбання вітчизняної техніки та обладнання аграрії придбали їх у 2019 році на 31,2% більше, ніж в 2018 році.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також