Новини / Фінанси     13 грудня 2018 09:29

Фермери отримають $867 млрд. Щоправда, це у США

Палата представників США прийняла сільськогосподарський законопроект, яким передбачено фінансування програм продовольства та сільського господарства в країні на суму $867 млрд.

Про це повідомляє Reuters.

Після кількох місяців жорстких дебатів у Конгресі 12 грудня Палата представників США більшістю (369/ 47) голосів прийняла сільськогосподарський законопроект. Тепер його представлено на підписання Дональду Трампу.

Читайте: Що українські фермери мають вирощувати в 2019-му: Карен Браун назвала найприбутковіші культури

Остаточної згоди щодо цього законопроекту дійшли після того, як республіканці відмовилися від окремих вимог, зокрема від пропозиції посилити критерії до отримання продовольчих талонів, які захищав Трамп. Із проекту закону також вилучено деякі положення стосовно управління лісовим господарством, підтримані секретарями Трампа.

Законопроект забезпечує фінансову впевненість для фермерів, яким було завдано шкоди внаслідок торгової війни з Китаєм. Програми в ньому прописані до 2023 р., і левову частку фінансування закладено на програму SNAP («Програма продовольчих талонів»,  фінансова допомога для придбання харчових продуктів людям і сім’ям з низьким доходом).

Landlord раніше повідомляв про те, що фермери США змушені гноїти свій врожай, оскільки не можуть продати вирощену сою через торгову війну США та Китаю.

Фото: Reuters

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також