Новини / Фінанси     12 жовтня 2020 16:25

Фермерам нарахували 71,6 млн грн державної фінансової підтримки

Кошти нараховані у рамках часткової компенсації вартості придбаної техніки, насіння вітчизняного виробництва і надання прямих бюджетних субсидій

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства здійснили розподіл 71,573 млн грн державної підтримки за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» по напряму «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств». Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зокрема, кошти розподілені за наступними напрямами:

  • надання часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва за 2019 рік – 24,4млн грн. Кошти отримають 460 фермерських господарств, які придбали 1152 одиниці техніки;
  • надання часткової компенсації вартості насіння вітчизняного виробництва за 2019 рік – 8,54млн грн. Кошти отримають 447 фермерських господарств, які придбали 3 368,4 тонни насіння.
  • надання бюджетної субсидії на гектар оброблюваних угідь за жовтень-листопад 2019 року –  12,64 млн грн (225 новостворених фермерських господарств);
  • надання бюджетної субсидії на гектар оброблюваних угідь іншим фермерським господарствам за жовтень-листопад 2019 – 25,99 млн грн (861 фермерське господарство).

Читайте: Погода диктує динаміку цін на рослинні олії

«Для нас є важливим, щоб в Україні розвивався малий та середній бізнес на селі. Фермерство на сьогодні отримує від держави преференції та все більше укріплює свої позиції на ринку. Ми забезпечили фермерам фінансову підтримку за багатьма напрямами. Крім того, фермери не обмежені у користуванні державною підтримкою, документи можна подавати за усіма програмами», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Загалом за бюджетною програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» у 2020 році передбачено виділення 380 млн грн. За бюджетною програмою Фінансова підтримка на поворотній основі (безвідсоткові кредити) через Укрдержфонд – 67 млн грн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що уряд змінив умови доступу до програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також