Новини / Рослинництво     18 січня 2023 10:02

ФАО оголосила тендер на закупку насіння овочів для українських фермерів


Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує тендер на закупівлю адаптованих до місцевих умов сортів насіння 12 овочів у вигляді наборів для підтримки незахищених домогосподарств у сільській місцевості дев’яти областей України.

Про це говориться у повідомленні організації.

“Програма спрямована на підтримку понад 50 тис. домогосподарств у Чернігівській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій областях. Ця діяльність є частиною програми реагування ФАО на 2023 рік, яка спрямована на підтримку найбільш постраждалих сільських домогосподарств для задоволення потреб їхніх сімей у харчових продуктах та продовольстві”, — уточнили у ФАО.

Відповідно до нещодавньої оцінки ФАО щодо впливу війни на сільські домогосподарства в Україні, конфлікт, що триває,  має серйозний вплив на домогосподарства, які покладаються виключно на доходи від сільського господарства. Встановлено, що близько 25% сільських домогосподарств, залучених до сільськогосподарського виробництва, або припинили, або скоротили своє виробництво.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Для цього тендеру зацікавленим постачальникам пропонується надати повні або часткові пропозиції. Кожен набір для виробництва овочів повинен включати: капуста (всього 5 г); редька (всього 20 г); баклажан (всього 1 г); цибуля (всього 4 г); буряк (всього 40 г); помідор (всього 5 г); огірок (всього 5 г); кабачок (всього 2 г); морква (всього 20 г); перець (всього 1 г); петрушка (всього 2 г); солодка кукурудза (всього 15 г).

Перевага надаватиметься пропозиціям, поданим на всю кількість сортів насіння, упакованих у набори, з доставкою до основного терміну 15 лютого. Однак часткові пропозиції (як різновиди, так і кількості), у формі комплекту чи ні, будуть розглянуті.

Щоб взяти участь у тендері, постачальникам пропонується подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши тендер: Закупівля насіння овочів у комплектах для України.

Кінцева дата та час подання — 23 січня 2023 року о 13:00 (за київським часом).

Постачальники повинні бути зареєстровані (https://www.ungm.org/Vendor/Registration). Детальні інструкції про те, як отримати доступ до тендерної документації ФАО та подати тендерну пропозицію через UNGM, можна завантажити на сторінці управління тендерами UNGM.

18 січня 2023 року об 11:00 ФАО проведе онлайн-конференцію для потенційних постачальників, щоб представити детальну інформацію про вимоги до подання, відповісти на запити та переглянути інструкції щодо реєстрації в системі UNGM. Посилання для участі в заході. Пароль: 06319766.

Нагадаємо, МХП безкоштовно роздасть громадам насіння овочів і квітів для посівної-2023.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку оголосила запит про надання цінових пропозицій на закупівлю насіння соняшнику та добрив. Закупівля проводиться у межах субгрантової програми АГРО “Постачання ММСП  добрив та посівного матеріалу для забезпечення продовольчої безпеки України”.

Українські аграрії зможуть також безкоштовно отримати насіння основних сільгоспкультур через Державний аграрний реєстр.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також