Новини    13 вересня 2021 08:00

ФАО допоможе боротися з деградацією ґрунтів на Луганщині

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) впровадить ряд ініціатив на сході України

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) впровадить ряд ініціатив щодо досягнення нейтрального рівня деградації ґрунтів у Луганській області. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

“Останнім часом Луганщина активно співпрацює з поважними міжнародними організаціями та країнами-партнерами, зокрема, у питаннях розвитку сільського господарства, створення нормативів якості та безпеки продовольчої продукції. Для нас є дуже важливим поглиблювати цей позитивний досвід”, — розповіла Наталія Романенко, заступниця голови облдержадміністрації.

Читайте: Сергій Вітер: чим більшим буде наш партнерський проєкт, тим вигіднішими будуть умови для учасників

Метою проєкту є допомога провідним державним органам у розвитку моніторингу довкілля та досягнення нейтрального рівня деградації ґрунтів у степовій та лісостепових зонах.

“Під час зустрічі з координаторами ФАО було обговорено складові проєкту щодо створення сприятливого середовища для інтегрованого управління природними ресурсами, відновлення продуктивності та стійкості виробничих ландшафтів, а також моніторинг та адаптивне управління”, — підсумувала Романенко.

Як раніше повідомляв Landlord, ФАО представила вебсайт, створений для розвитку дорадчих аграрних послуг на сході України.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...