Новини    06 серпня 2021 09:34

ФАО представила вебсайт, створений для розвитку дорадчих аграрних послуг на сході України

Ресурс надаватиме дорадчі послуги аграріям з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

27 липня 2021 року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) офіційно представила вебсайт «Дорадник», на якому публікуються останні новини у галузі сільського господарства, актуальні оголошення, обговорення ініціатив, пов’язаних із фермерською діяльністю, та детальна інформація про дорадчі послуги на сході України.

«Фермери, дорадчі служби, представники як малого, так і середнього чи великого бізнесу, місцевої влади та усі інші зацікавлені особи тепер мають можливість консультуватись з будь-яких питань щодо розвитку сільського господарства та сільських територій, – зазначив Євген Кябур, міжнародний координатор проєкту ФАО.  

Читайте: Сергій Вітер: чим більшим буде наш партнерський проєкт, тим вигіднішими будуть умови для учасників

«Дорадник» був розроблений за підтримки ФАО та переданий Східноукраїнській сільськогосподарській дорадчій службі у Донецькій області для подальшого розвитку, адміністрування та права власності,  спільно з двома іншими дорадчими службами у регіоні – Луганською обласною громадською організацією «Аграрна дорадча служба» та Інформаційно-консультаційним центром «Агротаврія» у Запорізькій області. 

«Будь-хто, хто має відповідний досвід та бажання працювати з сільськогосподарськими виробниками у трьох областях на сході України і не тільки, може розмістити свій профіль у блоці «Дорадники» або «Постачальники послуг» на цьому сайті та безпосередньо надавати свої послуги. Ми сподіваємось, що цей підхід сприяння надання дорадчих послуг різними суб’єктами буде розповсюджений і в інші регіони України, – наголосив фахівець ФАО з питань розвитку сільськогосподарських дорадчих служб Роман Безус. – Сільгоспвиробник або фермер, у свою чергу, попередньо ознайомившись з профілем такої особи чи організації, може замовити у неї відповідні послуги».

Для реєстрації користувачу потрібно пройти два етапи: 1) ввести дійсну електронну адресу та придумати пароль, або ж авторизуватись за допомогою соціальних мереж; 2) створити особистий кабінет, внести детальну інформацію про себе та натиснути кнопку «Зберегти». Зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях, коментувати новини, а також розміщувати відповідну інформацію про себе у розділах «Дорадники» та «Постачальники послуг».

Як раніше повідомляв Landlord, в Україні виданий перший кредит на землю.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...