Новини / Рослинництво     13 лютого 2019 13:58

Епіцентр планує наростити присутність в агросекторі. На нові проекти виділять 2 млрд грн

Група компаній «Епіцентр-К» планує збільшити кількість власних проекті в агросекторі. На низку нових ініціатив виділять мінімум 2 млрд грн. Восени в компанії зможуть озвучити точну цифру агроінвестицій.

Про це повідомляє AgroPolit.

Серед пріоритетних напрямків – нарощення банку землі до 150 тис. га до кінця цього року, будівництво елеватора та проекти в галузі рослинництва.

Сьогодні «Епіцентр-К» контролює 120 тис. га плантацій. Однак, протягом 2019-го в компанії планують залучити додатково ще як мінімум 30-35 тис. га.

ЧитайтеНібулон будує новий пункт для зберігання пального на 300 кубометрів

Винятково на рослинництві в компанії не планують зупинятися, повідомив Олександр Герега, який контролює діяльність «Епіцентр-К». Тому до кінця 2019-го зведуть масштабне елеваторне господарство. Сховища зможуть приймати до 1 млн тонн продукції. Під час будівництва елеватора держава компенсувала «Епіцентр-К» 27 млн грн на придбання української с/г техніки.

Також у планах компанії – збільшення проектів з переробки рослинної продукції.

Як раніше повідомляв Landlord, зернова компанія «Grain Alliance» відмовилася від ідеї будувати борошномельний комплекс. Причиною стала зависока конкуренція на ринку. За підрахунками, інвестиції повинні були окупитися лише за 10 років. Та компанія вкладає кошти в проекти з короткотривалим терміном окупності.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також