Новини / Логістика     06 лютого 2019 16:54

Нібулон будує новий пункт для зберігання пального на 300 кубометрів

«Нібулон» будує другий власний паливнозаправний пункт. Він розміститься в Сватовому на Луганщині. На території пункту будуть знаходитися 4 ємності по 75 куб. м. Це дозволить одночасно зберігати на підприємстві 300 кубометрів пального.

Про це повідомляє прес-служба «Нібулону».

Перший паливнозаправний пункт компанії в Кременчуці Полтавської області ввели в експлуатацію 2018-го. Завдяки зменшенню витрат на логістику та пришвидшенню поставок нафтопродуктів Нібулон економить 250 тис. грн на місяць.

Паливнозаправний пункт у Сватові стане вже другим. Його обладнають зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн; паливозаправною колонкою для автотранспорту; острівцем наливу в автоцистерни.

ЧитайтеНібулон спустив на воду третій буксир для проведення суден по Дніпру

Сьогодні на  будмайданчику паливнозаправного пункту ведуться земельні роботи. Розробляються котловани для монтажу 4 підземних резервуарів. Незабаром будуть армувати фундаментні плити.

Пункт запрацює в квітні 2019-го.

Усього заплановано збудувати 3 паливнозаправні пункти. Ще один має з’явитися в Хмільнику Вінницької області.

Як раніше повідомляв Landlord, «Нібулон» торік перевіз українськими річками 2,8 млн тонн сировини та продукції. У такий спосіб компанія зменшила навантаження на місцеві дороги та прискорила доставку вантажів. Найбільше продукції холдинг перевіз по Дніпру та Південному Бугу.

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Вас зацікавить