Новини / Логістика     06 лютого 2019 16:54

Нібулон будує новий пункт для зберігання пального на 300 кубометрів

«Нібулон» будує другий власний паливнозаправний пункт. Він розміститься в Сватовому на Луганщині. На території пункту будуть знаходитися 4 ємності по 75 куб. м. Це дозволить одночасно зберігати на підприємстві 300 кубометрів пального.

Про це повідомляє прес-служба «Нібулону».

Перший паливнозаправний пункт компанії в Кременчуці Полтавської області ввели в експлуатацію 2018-го. Завдяки зменшенню витрат на логістику та пришвидшенню поставок нафтопродуктів Нібулон економить 250 тис. грн на місяць.

Паливнозаправний пункт у Сватові стане вже другим. Його обладнають зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн; паливозаправною колонкою для автотранспорту; острівцем наливу в автоцистерни.

ЧитайтеНібулон спустив на воду третій буксир для проведення суден по Дніпру

Сьогодні на  будмайданчику паливнозаправного пункту ведуться земельні роботи. Розробляються котловани для монтажу 4 підземних резервуарів. Незабаром будуть армувати фундаментні плити.

Пункт запрацює в квітні 2019-го.

Усього заплановано збудувати 3 паливнозаправні пункти. Ще один має з’явитися в Хмільнику Вінницької області.

Як раніше повідомляв Landlord, «Нібулон» торік перевіз українськими річками 2,8 млн тонн сировини та продукції. У такий спосіб компанія зменшила навантаження на місцеві дороги та прискорила доставку вантажів. Найбільше продукції холдинг перевіз по Дніпру та Південному Бугу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також