Новини    12 квітня 2018 15:55

Експорт живця свиней скоротився вдвічі


У грошовому еквіваленті експорт живих свиней упродовж січня-березня 2018 скоротився майже вдвічі та склав $ 430 тисяч. Про це повідомляють в Асоціації «Свинарі України» (АСУ) з посиланням на дані Державної фіскальної служби та Державної служби статистики України.

Так, згідно з актуальними даними зовнішньої торгівлі упродовж січня-березня 2018-го вітчизняні свиногосподартсва вивезли 0,3 тис. т живих свиней проти 0,65 тис. т свинини живою вагою за відповідний період минулого року.

«Імпорт живих свиней, навпаки, активізувався. Упродовж І-го кварталу вітчизняні свиногосподарства витратили на закупівлю гібридного та чистопорідного молодняка 829 тис. дол. США чи в 5,7 разів більше ніж рік тому. Це свідчить про покращення настроїв серед операторів галузі та їх позитивну оцінку перспектив розвитку», — коментують в аналітичному відділі АСУ.

В асоціації зауважили, що така імпортна активність на тлі послабленої експортної торгівлі живцем свиней збільшило від’ємне значення зовнішньоторгового сальдо по цій товарній позиції. Станом на 31-ше березня 2018 р. цей показник становить мінус $399 тисяч.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...