Новини    25 квітня 2018 10:12

Експорт зернових скоротився на майже 3 млн тонн


З початку поточного маркетингового року Україна експортувала понад 34 млн тонн зернових культур. Коли за аналогічний період минулого МР майже 36,9 млн тонн зернових. Такі дані оприлюдненні на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України з посиланням на Департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби.

«Зокрема, в цьому МР на зовнішні ринки поставлено 15,1 млн тонн пшениці, у тому числі продовольчої – майже 8,7 млн тонн, фуражної – понад 6,4 млн тонн, ячменю – понад 4 млн тонн, кукурудзи – понад 14 млн тонн», – йдеться у повідомленні.

Згідно інформації, експорт пшениці менший за аналогічний період минулого МР на 0,5 млн тонн, тоді було поставлено 15,6 млн тонн пшениці, у тому числі продовольчої – 10 млн тонн та фуражної пшениці понад 5,5 млн тонн. Експорт ячменю теж скоротився на 1,1 млн тонн, тоді цей показник склав 5,1 млн тонн. Експорт кукурудзи скоротився на 1,7 млн тонн, за аналогічний період минулого МР цієї культури було відвантажено на зовнішні ринки – 15,7 млн тонн.

«Також у рамках поточного маркетингового року було експортовано понад 4,6 млн тонн олійних культур, у тому числі: ріпаку – 2,1 млн тонн, сої – понад 2,5 млн тонн. Станом на аналогічну дату минулого року експорт олійних становив майже 3,9 млн тонн, в тому числі ріпаку – понад 1 млн тонн, сої – майже 2,7 млн тонн», – додали в Мінагрополітики.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...