Новини / Тваринництво     16 листопада 2018 09:51

Експорт молокопродукції: Україна в десятці перших

У 2018 році Україна увійде в десятку найбільших експортерів молочної продукції на світовому ринку. Такі дані озвучив заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк на зборах з приводу Дня працівників сільського господарства в Києві.

Про це написала Економічна правда.

«У нас почало розвиватися тваринництво і, за попередніми статистичними даними, в цьому році ми увійдемо у світові лідери – в десятку експортерів молочної продукції. Наші надої зростають, продуктивність тварин зростає, що є хорошим трендом, який потрібно підтримати в наступному році», – сказав перший заступник міністра.

Читайте: Дефіцит зовнішньої торгівлі в Україні досягнув $6,5 млрд.

За словами Максима Мартинюка, Мінагропрод у 2019 р. збереже систему державної підтримки АПК і врахує недоліки року нинішнього. «Ми змінимо механізми доставки грошей, щоб якомога більше суб’єктів, що працюють у аграрному бізнесі, отримали ці кошти», — сказав М. Мартинюк.

Раніше ми повідомляли, що експорт продукції сільськогосподарського виробництва в Україні за десять місяців нинішнього року зріс на 140 млн доларів і становить 14,7 млрд доларів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також