Новини / Трейдинг     15 червня 2020 10:20

Експорт кукурудзи з України прогнозується на рівні 33 млн тон

Глобальний трейдинг зерна кукурудзи у 2020/2021 маркетинговому році сягне рекордних 182,5 млн тон

Глобальний експорт зерна кукурудзи у 2020/2021 маркетинговому році сягне рекордних 182,5 млн тон і збільшиться у порівнянні з попереднім сільськогосподарським сезоном більше ніж на 12 млн тон. Про це йдеться у червневому звіті міністерства сільського господарства США (USDA).

Аналітики USDA зазначили, що основні зміни в світовій торгівлі будуть відбуватися за рахунок нарощування закупівель кукурудзи Замбією, Таїландом, Гондурасом і деякими іншими країнами. При цьому, очікуваного істотного зростання виробництва кукурудзи у Бразилії за рахунок розширення посівних площ під культурою не відбудеться. Більші площі будуть компенсовані зниженням врожайності на півдні латиноамериканської країни, де склалися посушливі умови під час вегетації.

Читайте: Прогноз експорту пшениці з України знижено на 1,5 млн тон 

Втім, на ринок будуть тиснути запаси кукурудзи у Австралії, яка внаслідок торгівельного конфлікту з Китаєм, буде намагатися продати зерно у інші країни. Крім того, надлишки кукурудзи будуть і у США, оскільки попит на це зерно з боку виробників етанолу залишається на низькому рівні.

Стосовно України, USDA прогнозує виробництво кукурудзи на рівні 39 млн тон і експорт у 33 млн тон.

Загалом, прогноз світового виробництва фуражного зерна на 2020/2021 рік збільшено на 3,2 млн тон (до 1 485 млн тон). Прогноз виробництва ячменю в ЄС збільшено, в основному завдяки прогнозованому нарощуванню збору у Великій Британії. Це збільшення буде компенсоване меншими врожаями ячменю у Франції, Україні, Індії і Росії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна почала експорт ячменю врожаю 2020 року.

Читайте також