Новини / Фінанси     23 січня 2019 14:45

Економісти підрахували суму всіх боргів на планеті

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі провідні економісти світу обговорили потенційні ризики для світової економіки, можливість нової кризи та підрахували кількість усіх боргів – корпоративних, особистих та урядових. Протягом 2018-го світ накопичив $247 трильйонів боргів.

Про це повідомляє Дзеркало тижня.

Сьогодні кількість усіх боргів становить 225% світового ВВП. Це – суттєво більше, ніж було до початку фінансової кризи 2008-го. При цьому, четверта частина світових боргів – $63 трлн. – урядові позики.

Через гігантський розмір боргів знизяться темпи росту китайської економіки. Однак, представники країни запевнили, що це не стане крахом. Ріст продовжиться й запланований на 6%. Китайські фінансисти стверджують, що секрет успіху розвитку їхньої економіки – спадний підхід до керування ризиками. Він полягає в тому, що в разі суттєвої нестабільності в бізнес-процеси починає втручатися держава.

Читайте: Аргаріям України роботодавці заборгували близько 14,5 млн грн

Також однією з головних проблем лишається величезний борг США. Він може негативно вплинути на всю світову економіку, вважає Рей Даліо, засновник американської інвестиційної компанії Bridgewater Associates.

Єдиним виходом з боргової ситуації для США може стати глобалізація економіки.

Як раніше повідомляв Landlord, у 2019 р. Південна Корея шостий раз поспіль очолила рейтинг найбільш інноваційних економік світу від Bloomberg. Україна в новому переліку посіла 53-тє місце, спустившись при цьому на 7 сходинок порівняно з 2018 р.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також