Новини    06 листопада 2023 11:23

Два заводи феросплавів, які входять до групи Коломойського, зупинили роботу


Зупинили свою діяльність Запорізький та Нікопольський заводи феросплавів. Обидва підприємства входять до групи “Приват” Ігоря Коломойського, повідомила пресслужба ЗФЗ у Facebook.

Заводи зупинили діяльність на зимовий період через відсутність постійного забезпечення електроенергією та водопостачання. В умовах простою вони зосередяться на проведенні ремонтних робіт.

У ЗФЗ зазначили, що на технічний стан пічних агрегатів при їх дуже високій вартості негативно впливає переривання постачання електроенергії та води. Водночас одна подібна піч коштує сотень мільйонів гривень.

Ще кожен запуск та розігрів печі супроводжується значними капіталовкладеннями та виробництвом некондиційних феросплавів.  Протягом зими замовлення вітчизняних покупців забезпечать залишками виготовлених феросплавів.

За словами міського голови Нікополя Олександра Саюка, з 1 листопада зупинено Нікопольський завод феросплавів.

Нагадаємо, 1 листопада Центральний апеляційний господарський погодив рішення повернути “ПриватБанку” контроль над 245 заправками, які на умовах лізингу належать компанії з групи “Приват” Ігоря Коломойського.

Український бізнесмен Ігор Коломойський віддав корпоративні права в 1+1 media в управління трудовому колективу терміном на п’ять років. Заарештований бізнесмен продовжує бути власником групи, але колектив отримав деякі права.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...