Новини    02 листопада 2023 11:19

Суд вирішив повернути ПриватБанку 245 АЗС, що підконтрольні Коломойському


1 листопада Центральний апеляційний господарський погодив рішення повернути “ПриватБанку” контроль над 245 заправками, які на умовах лізингу належать компанії з групи “Приват” Ігоря Коломойського.

Як повідомляє пресслужба ПриватБанку, протягом трьох років компанія не могла розпоряджатися АЗС, що були на балансі банку з часів до націоналізації. Вони були у лізингу та суборенді.

“Весь цей час суди забороняли державному банку отримати контроль над своїм майном. Сторонні особи продовжували користуватися АЗС та отримувати прибутки”, – сказав адвокат ПриватБанку.

Внаслідок цього банк недоотримав понад 10 млрд грн. Протягом 2019-2020 розпочався процес розірвання договорів лізингу і повернення АЗС під свій контроль.

“Позивачів у таких справах, як правило, понад 50, – сказав адвокат. “Вони постійно створюють причини, з яких судове засідання навіть не могло відбутися”.

Всього мережа АЗС Групи Приват складається із понад 1500 заправок. Усі вони працюють під 11 брендами, що є найбільшою консолідована мережа країни. У деяких областях вони займають понад 40% на ринку.

Нагадаємо, український бізнесмен Ігор Коломойський віддав корпоративні права в 1+1 media в управління трудовому колективу терміном на п’ять років. Заарештований бізнесмен продовжує бути власником групи, але колектив отримав деякі права.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...