Новини    26 жовтня 2023 13:24

Заарештований Коломойський віддав корпоративні права в 1+1 media


Український бізнесмен Ігор Коломойський віддав корпоративні права в 1+1 media в управління трудовому колективу терміном на п’ять років. Заарештований бізнесмен продовжує бути власником групи, але колектив отримав деякі права.

На сайті групи 1+1 йдеться, що колектив залишає має право ухвалювати будь-які рішення, за виключенням продажу чи обтяження його частки.

“Мною прийнято рішення про передачу належних мені корпоративних прав в управління трудовому колективу, в особі Пахольчука Ярослава Валерійовича, генерального директора ТОВ “Телерадіокомпанія “Студія 1+1″, який як представник діятиме в інтересах компаній і за дорученням трудового колективу”, – йдеться в його заяві.

Група пояснює рішення “захистом та збереженням принципів свободи слова, неупередженості та обʼєктивного висвітлення подій”. Ще під арештом Коломойським не може повноцінно здійснювати свої повноваження.

“Вкрай важливо, особливо в умовах турбулентності та повномасштабного вторгнення, зберегти робочий механізм, який формувався роками, та забезпечити безперервність роботи команди задля виконання завдань з інформаційної обороноздатності країни, які покладені на неї”, – йдеться в заяві.

Зазначимо, що Коломойському загалом повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення);
  • ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого організованою групою, в особливо великих розмірах);
  • ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 209 (легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом).

За даними слідства, він протягом 2013-2020 років легалізував більш як пів мільярда гривень шляхом виведення коштів за кордон через підконтрольні банківські установи.

Нині він перебуває під арештом. 24 жовтня Шевченківський районний суд міста Києва вирішив залишити Ігоря Коломойського під вартою.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відмовився відсторонити першого заступника міністра аграрної політики і продовольства Тараса Висоцького з посади.

НАБУ повідомило про підозру народному депутату та ще трьом особам через заволодіння земельними ділянками загальною вартістю 123 млн гривень. За даними ЗМІ, ним є депутат Верховної Ради Роберт Горват з групи “Довіра”.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...