Новини    24 травня 2018 09:17

ДПЗКУ майже на третину збільшила обсяги експорту зернових та олійних культур


З початку поточного календарного року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги експорту зернових та олійних культур майже на 30%. Про це заявили у прес-службі ДПЗКУ.

Згідно повідомленню, за перші 4 місяці 2018 року обсяги відвантаження на зовнішні ринки склали майже 794 тис. тонн зернових та олійних культур, в той час як аналогічний показник минулого періоду становив  613 тис. тонн.

«Також ДПЗКУ значно активізувала торгівлю зі своїм стратегічним партнером ССЕС. В рамках виконання двостороннього зернового проекту  Держкорпорація відвантажила на адресу головного партнера – Китайської  національної корпорації ССЕС – майже 484 тис. тонн кукурудзи. У порівнянні з аналогічним показником попереднього сезону обсяги експорту фактично збільшилися майже в 3,2 рази. За чотири місяці 2017 року було відвантажено лише 148 тис. тонн», – кажуть в корпорації.

Та додали, що вже освоєні нові ринки Індонезії, Ємену та Мозамбіку. В планах і надалі торгувати з іншими країнами через головного партнера ССЕС, як це і передбачено генеральним договором.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...