Новини / Логістика     21 вересня 2022 17:02

DP World експортуватиме українську агропродукцію через Румунію

Новий залізничний сервіс може здійснювати до п’яти рейсів туди й назад на тиждень

Логістична компанія DP World задіє новий термінал у Румунії неподалік кордону з Україною для перевалки українського зерна до порту Констанци. Про це пише профільне видання RailFreight.

Для покращення залізничного експорту до порту Констанца використовуватимуть нещодавно авторизований термінал у Дорнештах Нове залізничне сполучення з’єднає Вадул-Сірет в Україні із вузловим терміналом компанії в порту Констанца через Дорнешти.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Дорнешти був швидко перетворений на термінал компанією DP World, щоб зменшити затори в Констанці та забезпечити мультимодальне розширення компанії в Румунії”, — зазначили в компанії.

Генеральний директор DP World Romania Космін Карстя зазначив, що новий залізничний сервіс може здійснювати до п’яти рейсів туди й назад на тиждень, а поїзди — перевозити до 50 контейнерів за раз.

Читайте також: В Миколаївській області продається елеваторний комплекс об’ємом зберігання 84 700 м 3

Нагадаємо, ETC Terminal (Холм, Польща) в серпні 2022 року подвоїв обсяги перевалки зерна до 10 тис. тонн на добу. Цього вдалося досягти завдяки введенню в експлуатацію нової перевантажувальної машини потужністю 500 тонн на годину.

Стивідор Ризького порту інвестував 2,6 млн євро у будівництво ангара для зберігання та обробки зернових вантажів. Нове сховище для зернових введуть в експлуатацію у Ризькому порту (Латвія).

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

Для експорту української агропродукції Хорватія пропонує використовувати можливості двох своїх портів — Рієка та Задар.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

На залізничній станції Чоп почав роботу логістичний хаб з широкими та вузькими коліями по перевалці будь-якої сільськогосподарської продукції та продуктів перероблення.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також