Новини / Фінанси     13 липня 2021 18:41

«Доступні кредити 5-7-9%»: аграрії отримали майже половину від загальної суми програми

Від старту програми банки-учасники видали 19 868  кредитів на загальну суму 52,5 мільярда гривень. 

З них 19,8 мільярда — на рефінансування попередньо отриманих позик, 6,7 мільярда —  на капітальні інвестиції, 25,9 мільярда — як антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. Про це повідомляють у Міністерстві економіки.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (47%), торгівлі та виробництва (25%) та промислової переробки (16%). 

У регіонах лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

Читайте: Як фермеру залучити кредит на ЗЗР та добрива під символічний відсоток

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали договорів на суму понад мільйон гривень. З них 833 мільйони пішли на антикризові кредити, 174 мільйоні — на угоди з рефінансування кредитів.

Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 33-ма банками: Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, Банк Львів, Банк ПУМБ, Банк Альянс, Райффайзен Аваль, ТАС Комбанк, Банк Восток,  Кредо Банк, Банк Глобус, Альфа Банк, Полікомбанк, Мегабанк, Креді Агріколь, Кредит Вест банк, ОТП Банк, Агропросперіс Банк, Прокредіт Банк, Акордбанк, Банк Український капітал, МТБ Банк, Піреус Банк, Асвіо Банк, АТ КІБ, МетаБанк, Банк Південний, Радабанк, Банк Кредит Дніпро, Міжнародний інвестиційний банк, Укрсиббанк, Правекс банк.

Раніше Landlord повідомляв, що уряд подвоїв ліміт компенсації за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також