Новини / Фінанси     29 квітня 2021 16:01

Як фермеру залучити кредит на ЗЗР та добрива під символічний відсоток

Банк Кредит Дніпро запропонував сільськогосподарським виробникам кредити під 0,01–2% на підвищення врожайності та захист від шкідників

Банк Кредит Дніпро та компанія ALFA Smart Agro запропонували фермерам по всій території України програму доступного фінансування для підвищення врожайності та захисту посівів від шкідників. Про це повідомили у пресслужбі банку.

«Банк Кредит Дніпро та компанія ALFA Smart Agro розробили доступну партнерську програму фінансування закупівлі засобів захисту рослин і мікродобрив аграрними підприємствами. Отримати пільгове фінансування та доступ до сучасних фінансових інструментів може кожне господарство, що має в обробітку від 300 га землі та досвід роботи в аграрному бізнесі від двох років», — розповіли у банку про деталі нової програми.

Купити засоби захисту рослин і мікродобрива можна під заставу із відсотковою ставкою 0,01% річних у гривні на перші 5 місяців, а починаючи із 6-го місяця — 13,5%. Відсоткова ставка за беззаставного кредитування становитиме 2% річних у гривні на перші 5 місяців, а починаючи із 6-го місяця — 15,5%.

«Ми відповідаємо на запит клієнтів про доступні інструменти фінансування в аграрному виробництві, тому продовжуємо розширювати коло партнерів, разом з якими допомагаємо спростити для наших аграріїв підготовку і проведення польових робіт. Банк — це сервіс, що має бути зручним, простим і готовим у потрібний час надати необхідну підтримку бізнесу, а наша з партнерами головна мета — стати першими, про кого згадає клієнт при плануванні свого бізнес-сезону», — прокоментувала запуск програми пільгового кредитування в межах партнерського проєкту Тетяна Поплавська, заступниця голови правління Банку Кредит Дніпро.

Читайте: Олексій Башкірцев: Health-аудит — це фінансова вигода компанії

Процедура оформлення кредиту, як уточнили у банку, займає до 5 робочих днів, якщо сума позики не перевищує 4 млн гривень, і від 4 до 7 днів, якщо сума більша.

«Кожне третє господарство України використовує препарати ALFA Smart Agro. Ми раді, що партнерство з Банком Кредит Дніпро розширює для наших клієнтів набір зручних і вигідних фінансових інструментів, що враховують індивідуальні потреби агровиробників. Своєчасне забезпечення якісними засобами захисту рослин — важлива умова отримання очікуваних врожаїв. І як український виробник ми насамперед дбаємо про підвищення ефективності вітчизняного агровиробництва», — прокоментувала спільний проєкт Тетяна Мосендз, комерційна директорка ALFA Smart Agro.

Банк Кредит Дніпро — один із найактивніших кредиторів українського аграрного сектору, який у 2020 році увійшов до десятки банків за обсягами фінансової підтримки, отриманої його клієнтами в межах програми Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Станом на 1 квітня 2021 року статутний капітал банку сягав 3,587 млрд гривень, активи — 13,294 млрд гривень. Норматив достатності (адекватності) капіталу (Н2) — 17,7% за нормативного значення не нижче 10%. Кредитний портфель на початок квітня 2021 року становив 3,308 млрд гривень, а портфель коштів клієнтів — 9,029 млрд гривень.

ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин, що входить до п’ятірки лідерів українського ринку. Значна кількість препаратів, створених компанією, не мають аналогів в Україні, а розробки, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro здійснюються відповідно до світових стандартів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Рада змінила правила підтримки страхування сільгосппродукції

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також