Новини    19 квітня 2018 12:09

Додавання екстракту хмелю в комбікорм може поліпшити якість курячого м’яса


Додавання β-кислот до хмелю в якості дієтичної добавки для курчат-бройлерів позитивно вплине на окислювально-відновлюванні реакції в їх організмі та покращувати характеристики кінцевої продукції.

До таких висновків, в рамках спільного дослідження, прийшла група вчених з Бразилії, Бельгії та Данії, повідомили в «Союзі птахівників України»  з посиланням на матеріали Science Direct. Відповідні результати роботи вчених були оприлюдненні в міжнародному журналі Food Research International.

Згідно з висновками дослідників, використання цієї дієтичної добавки позитивно запобігає окисленню міофібрилярних білків.

«В рамках серії тестів було встановлено, що бройлери, які отримували β-кислоти хмелю, мали в своєму організмі концентрацію білкових карбонілів нижче у порівнянні з птицею, що не одержувала таку добавку», – йдеться у повідомленні.

За висновками вчених, таким чином, на основі β-кислот хмелю можна розробити серію кормових добавок, які будуть можна віднести до класу засобів рослинного походження.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...