Новини / Логістика     21 жовтня 2021 17:57

До порту Ольвія побудують ще одну залізничну колію

Розвиток залізничної інфраструктури обговорили під час круглого столу в порту Ольвія

До морського порту «Ольвія» добудують другу залізничну колію між станціями «Прибузька» і «Жовтнева». Це допоможе збільшити пропускну здатність в напрямку порту.

«За результатами засідання прийнято рішення про доцільність розробки техніко-економічного обґрунтування реконструкції станції «Жовтнева», що включає, в тому числі, будівництво другої паралельної колії перегону від станції «Прибузька» з перекладом на електрифікацію замість дизельної тяги, що значно покращить екологічний стан навколишнього середовища і підвищить пропускну здатність станції», – відзначили в прес-службі АМПУ.

Крім того, розглядали і інші можливі варіанти підвищення пропускної здатності:

  • будівництво об’їзного залізничної колії в напрямку Корабельного району Миколаєва за межами житлових масивів (від ділянки сортування вагонів станції «Миколаїв-Сортувальний» до станції «Жовтнева»);
  • електрифікація підхідних залізничних колій в Миколаєві;
  • проектування і реалізація дворівневої транспортної розв’язки на перетині залізничного перегону «Прибузька-Жовтнева» з проспектом Богоявленський;
  • відновлення та добудова всіх шляхів на станції «Прибузька».

За результатами 2020 року в Корабельному районі Миколаєва стивідорні компанії перевантажили близько 18 млн т вантажів (55-60% з них – залізничним транспортом). За прогнозами аналітиків, до 2030 року вантажообіг може збільшитися до 30 млн т на рік. Це можливо за умови сприятливої ​​економічної ситуації і гарний врожай.

Раніше порт Ніка-Тера прийняв судно з найбільшою довжиною в своїй історії.

Джерело: АМПУ

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також