Новини    23 січня 2023 16:12

До Німеччини прибув третій плавучий LNG-термінал

Загалом Німеччина планує побудувати сім терміналів

На північ Німеччини прибув третій плавучий термінал з прийому зрідженого природного газу, щоб допомогти зміцнити енергопостачання країни. Судно Hoegh Gannet, розміри якого становлять 294 метри (964 фути) на 46 метрів (150 футів), пришвартувалося в північному порту Брунсбюттель, передає DW.

Міністр економіки Роберт Габек, прем’єр-міністр землі Шлезвіг-Гольштейн Даніель Гюнтер і генеральний директор енергетичного гіганта RWE Маркус Креббер спостерігали за прибуттям термінала.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Термінал, який може отримувати високостиснутий рідкий газ із танкерів і перетворювати його на придатний для використання газ, доповнить два інших, один у Вільгельмсхафені та інший у Лубміні на Балтійському морі, які прибули минулого місяця.

Перший зріджений газ для переробки має прибути до Брунсбюттеля на початку наступного місяця.

Уряд і RWE мають намір подати 3,5 мільярда кубометрів газу в національну мережу цього року лише з Брунсбюттеля. Після завершення будівництва нового газопроводу до Гамбурга наприкінці року ця цифра, як очікується, зросте до 7,5 мільярдів кубометрів.

Четвертий термінал незабаром має бути доставлений до порту Штаде, розташованого на річці Ельба. Загалом Німеччина планує побудувати сім терміналів.

Нагадаємо, досі Німеччина була єдиною великою країною Євросоюзу, яка не мала на своїй території інфраструктури для прийому зрідженого газу. 17 грудня 2022 року в порту Вільгельмсхафена на Північному морі офіційно ввійшов до ладу перший німецький ЗПГ-термінал.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI).

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Перевізники на океанах скасовують десятки рейсів на найбільш завантажених маршрутах внаслідок світової кризи. Ставки на транстихоокеанські перевезення впали приблизно на 75% – порівняно з рівнем, який спостерігався рік тому. Транспортна галузь бореться з низьким попитом, оскільки великі роздрібні торговці скасовують замовлення постачальників і активізують свої зусилля на скороченні запасів.

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро, передає usm.

Компанія PORR Polska поділилася відео з будівництва нового причалу у рамках програми розширення ЗПГ-термінала у Свіноуйсьце, пише ЦТС.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...