Новини / Думки     12 жовтня 2020 18:15

До наступного року ми ризикуємо подвоїти світову бідність – Девід Набарро

У ВООЗ закликають відмовитися від тотальних локдаунів: блокування знищують дрібне фермерство та туріндустрію і роблять бідних ще біднішими

У ВООЗ закликають відмовитися від тотальних локдаунів: блокування знищують дрібне фермерство та туріндустрію і роблять бідних ще біднішими. Про це в інтерв’ю найстарішому британському тижневику The Spectator заявив спеціальний представник генерального директора ВООЗ з COVID-19 Девід Набарро. Він закликав світових лідерів припинити використовувати карантин в якості основного методу контролю нового коронавирусу.

«Ми у Всесвітній організації охорони здоров’я не підтримуємо ізоляцію в якості основного засобу контролю над цим вірусом», – сказав він.

Набарро, який зробив кар’єру, працюючи в ООН і ВООЗ, вказав на побічний збиток, який блокування наносять по всьому світі, особливо серед бідних верств населення.

Читайте: Володарі мух: Британія виділяє 10 млн фунтів на вирощування комах

«Просто подивіться, що сталося з туристичною індустрією, наприклад, на Карибах чи в Тихому океані, тому що люди не беруть відпустку. Подивіться, що сталося з дрібними фермерами у всьому світі через те, що їхні ринки збуту зруйновані. Подивіться, що відбувається з рівнями бідності. Схоже, що до наступного року ми цілком можемо подвоїти світову бідність» – сказав експерт ВООЗ.

Девід Наббаро назвав встановлені карантини і викликані ними економічні наслідки жахливою катастрофою і підкреслив, що ВООЗ звертається до всіх світових лідерів з закликом про припинення використання блокування в якості основного методу контролю і розроблення більш ефективних методів і систем для боротьби з пандемією.

«Працюйте разом і вчіться один у одного, але пам’ятайте, що блокування мають тільки один наслідок, який ви ніколи не повинні применшувати – вони роблять бідних ще бідніше», – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що на Вінниччині було вилучено партію контрафактного насіння кукурудзи і соняшника вартістю 6,3 млн грн.

Фото: ООН

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також