Новини / Трейдинг     13 лютого 2019 16:21

Для майбутніх аграріїв створено унікальний буклет професій

Центр «Розвиток КСВ» спільно з компаніями «АСТАРТА-КИЇВ», «Монсанто-Україна», «Сварог Вест Груп», «Сингента» та «Харвіст Холдінг» розробили унікальний буклет «Твоє майбутнє в аграрній сфері».

Публікація створена в рамках освітнього проекту «Карта професій», щоб допомогти учням та студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, зрозуміти особливості аграрної сфери та побачити перспективи кар’єрної реалізації у цій галузі. В основі буклету лежать практичні поради та матеріали від провідних українських компаній, а що найцікавіше – реальні історії фахівців, що побудували кар’єру в аграрній сфері.

Буклети поширюватимуться серед закладів загальної середньої освіти, що є учасниками спільноти «Кар’єра мрії», для використання у 5-10 класах під час розроблених Центром «Розвиток КСВ» курсів «Бесіди про кар’єру», що отримали гриф МОН. Розповсюдження освітнього проекту «Карта професій» планується з вересня 2019 року на всі заклади загальної середньої освіти в Україні.

Буклет знаходиться у відкритому доступі на порталі http://careerhub.in.ua/ у розділі – «Вибір професії» (http://careerhub.in.ua/wp-content/uploads/2018/02/Tvoie-maybutnie-v-agrarniy-sferi-Karta-profesiy.pdf.pdf). Ним вже сьогодні можуть користуватися батьки та діти.

Аграрний бізнес – локомотив нашої економіки, найперспективніша та швидкозростаюча галузь України. Так, за даними Державної служби статистики України, обсяг продукції сільського господарства збільшився на 7,8% порівняно з минулим роком. При цьому, у 2018 році частка сільського господарства у загальному ВВП країни склала 18,9%, а частка продукції АПК і харчової промисловості у структурі експорту товарів –  38,9%.

«Український аграрний сектор за останні 10 років зробив технологічний стрибок і продовжує зростати швидкими темпами. За цей час галузь отримала мільярдні інвестиції, як українські, так і зарубіжні. Завдяки цьому зростає виробництво та розвивається сфера переробки сільськогосподарської продукції: з’явилися нові сучасні підприємства харчової промисловості, розширюються можливості та інфраструктура для експорту», – говорить Віктор Іванчик, генеральний директор та засновник агрокомпанії «Астарта-Київ».

ЧитайтеЧерез 5 років в агробізнес прийде цифровий двійник. 5 інновацій що змінять світ

«Досягнення і розвиток науки у сільському господарстві неможливі без справжніх професіоналів у цій галузі. Тож ми дуже раді, що долучились до проекту «Карта професій» і стали співавторами буклету для молоді «Твоє майбутнє в аграрній сфері». Cтановлення потужного аграрного think tank в Україні – наше з вами спільне завдання, і ми пишаємося тим, що активно долучаємося до партнерських ініціатив із підготовки нових кадрів для галузі, а також впроваджуємо власні освітні проекти для молоді», – говорить Альона Федько, менеджер з корпоративних заходів та проектів КСВ компанії «Сингента».

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація, яка вже більше 10 років займається впровадженням соціальної відповідальності задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямками: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади, просування України за кордоном – та об’єднує 40 компаній в Україні.

Раніше Landlord повідомляв, що німецький інститут оголосив набір на безкоштовну школу з агроекономіки

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також