Новини / Технології     28 січня 2019 10:04

Німецький інститут оголосив набір на безкоштовну школу з агроекономіки

Німецький Інститут аграрного розвитку ім. Лейбніца (IAMO) запрошує аспірантів та викладачів у галузі аграрної економіки до участі в Літній школі з аграрної економіки. Навчання вестиметься англійською. Відбудеться з 3 по 17 березня в німецькому місті Галле.

Про це повідомляє прес-служба «Київської школи економіки».

Учасники дізнаються, як використовувати на практиці теоретичні концепції економіки, аби правильно реагувати на зміни в сільськогосподарській галузі. Вивчать особливості агрокультурних ринків. Дізнаються як поєднувати етичне виробництво та при цьому збільшувати обсяги продукції, вирішувати проблеми і завдання керівництва.

ЧитайтеУ Мексиці школярів навчають, як вирощувати овочі без ґрунту

Протягом навчання в школі українські аграрії отримають вичерпну інформацію про внутрішній і зовнішній устрій дослідницької системи сільськогосподарської освіти в Німеччині. Більше того, набудуть практичних навичок під час відвідування та короткого стажування на німецьких сільськогосподарських підприємствах.

Транспортування та проживання в Німеччині оплачують організатори.

Подавати заявки можна до 3 лютого 2019-го. Одна з головних умов участі – наявність в апліката наукового ступеню магістра або кандидата наук з сільськогосподарської економіки, загальної економіки, харчової економіки чи суміжних дисциплін.

Як раніше повідомляв Landlord, у Києві розпочинають проект, який навчатиме міських дітей вирощувати овочі: у 20 школах та дитсадках створять мікроферми. Відбір дитячих закладів для участі в програмі відбуватиметься на конкурсній основі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також