Новини / Тваринництво     05 листопада 2021 17:47

Держоргани та бізнес займуться поглибленим контролем м’ясної продукції

Учасники зустрічі домовилися про налагодження оперативного обміну інформацією

Оператори вітчизняного ринку свинини все частіше говорять про активізацію контрабанди свинини, в тому числі з “закритих для України” АЧС-позитивних польських воєводств та Німеччини.

Небезпідставність таких інфоприводів підтверджує посилений тиск на ціну закупівлі свинини в Західних областях України. Особливості реалізації таких “сірих” та “чорних” схем завезення м’ясної сировини з-за кордону, а також можливі заходи протидії таким операціям обговорювали в рамках засідання агропродовольчого штабу при Міністерстві аграрної політики і продовольства України 2-го листопада.

Читайте: У Львівській області будують нові тваринницькі комплекси

Повідомляється, що до публічного обговорення проблеми контрабанди, яке відбулося під головуванням Першого заступника профільного Міністра Тараса Висоцького, долучилися представники Асоціації “Свинарі України”, “Всеукраїнська асоціація імпортерів м’яса” та керівник Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил ДМСУ Володимир Васильович Ковтун.

Учасники зустрічі домовилися про налагодження оперативного обміну інформацією між галузевими об’єднаннями та Департаментом боротьби з контрабандою, а також про подальшу співпрацю між держорганами та бізнесом в розробці поглибленого контролю продукції на усіх ланках ланцюга доданої вартості від виробництва до роздрібної торгівлі.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що галузь свинарства “згортається” в Україні. 

Джерело: АСУ

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також