Новини / Фінанси     28 квітня 2020 09:56

Держава має компенсувати збитки малим та середнім фермерам – Андрій Новак

Голова Комітету економістів України Андрій Новак заявив, що влада має компенсувати збитки малим та середнім фермерам або відкрити ринки. 

“На сьогоднішній день ми вже бачимо перші протести українців в різних регіонах, оскільки малим і середнім фермерам нікуди збувати свою продукцію. Якщо ж вони не можуть її збути, то їм доведеться просто її викинути, при цьому, не отримавши будь-яких компенсацій з боку держави”, – вважає Новак.

Також експерт зазначив, що влада повинна розробити механізм повернення збитків фермерам або відкрити ринки для подальшої її реалізації.

Читайте: На допомогу з безробіття уряд виділили 6 млрд гривень

“Якщо влада буде і далі зберігати жорсткі обмеження, пов’язані з карантином, то ймовірність таких протестів в різних регіонах швидше за все зросте. І справа з ними буде мати зовсім не центральна, а місцева влада, безпосередньо залежить від рішень Кабінету міністрів”, – сказав економіст.

Джерело: ГолосUA.

Нагадаємо, що 27 квітня на нараді із запобігань поширенню коронавіруса, котре пройшло під головуванням Володимира Зеленського, було розглянуто рішення щодо відкриття продовольчих ринків. Так, уряд планує відновити роботу ринків вже до кінця тижня, попередньо окресливши чітки правила їх роботи.

Читайте також