Новини / Політика     03 червня 2020 17:02

Денис Шмигаль: українські підприємці зможуть отримати кредити під 0%

Уряд пропонує Верховній Раді підтримати законопроект про програму «Нові гроші» з обсягом пільгового кредитування у 5 млрд грн

Кабінет міністрів на засіданні 3 червня затвердив законопроект про програму «Нові гроші», який передбачає кредитування на 5 мільярдів гривень для мікро, малого та середнього бізнесу. Як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, у разі, якщо ВР підтримає проект, українські підприємці зможуть отримувати кредити фактично під 0%. Для цього держава буде гарантувати 80% тіла кредиту перед банком.

Читайте: З Держрезерву зникли чергові 150 вагонів зерна

«Важливо повернутися до програми «5-7-9», яка сьогодні практично стала програмою «0%» і дає можливість малому і мікро бізнесу рефінансувати свої існуючі кредити (уже в 9 банках підписані угоди) під 0% з відтермінування тіла кредиту на один рік. Це теж дуже важливе послаблення для малого бізнесу. Ми будемо наголошувати далі, оскільки не всі про це чули. Програма «5-7-9» трансформувалася у програму «0%» під існуючі кредити мікро і малого бізнесу», – наголосив прем’єр-міністр.

Також він повідомив, що уряд має намір ліквідовувати бюрократичні бар’єри, аби більше бізнесів могли приєднатися до програм дешевих кредитів, прибирати «нереальні» умови щодо питання застави, щодо питання cash-flow, прибутку та цілей використання коштів.

Нагадаємо, що раніше Landlord повідомляв про те, що в Україні розпочався другий етап пом’якшення карантину.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також