Новини / Політика     04 червня 2020 13:20

Денис Шмигаль: Наш уряд не тримається за крісла

Верховна Рада на прохання прем’єр-міністра направила проект програми діяльності уряду на доопрацювання

Верховна Рада прийняла рішення направити проект програми діяльності уряду на доопрацювання. Цікаво, що рішення було прийняте на прохання самого прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, який 4 червня виступав перед народними депутатами на пленарному засіданні парламенту.

За його словами, перша програма подавалася в ВР як базовий документ, який визначив напрямки діяльності, та з розумінням, що уряд буде її доопрацьовувати.

«Частину з тих кроків ми вже виконали: збільшення пенсійних виплат, допомога по безробіттю, програми підтримки родин, програми кредитування бізнесу… Окремим важливим пунктом стала відновлена фактично з нуля епідеміологічна служба країни», – зауважив Денис Шмигаль.

Читайте: Уряд затвердив екстериторіальність реєстрації земельних ділянок 

Наразі уряд має доповнений документ, в напрацюванні якого взяли участь більшість народних депутатів та всі комітети Верховної Ради. Він має чіткі розрахунки, пропозиції до змін у нормативно-правову базу та відповідальних осіб за впровадження кожного пункту.

«Наш Уряд не тримається за свої крісла. Ми подаємо свою програму діяльності не для того, щоб отримати імунітет. Вважаю, що така програма потрібна нам всім, щоб ми могли формалізувати, а головне синхронізувати наш спільний рух по змінам в Україні», – завершив прем’єр-міністр.

В результаті, в сесійній залі було підтримано проект постанови про направлення програми на доопрацювання. За таке рішення проголосували 245 народних депутатів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Денис Шмигаль пообіцяв українським підприємцям кредити під 0% річних.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також