Новини / Думки     30 січня 2019 09:20

Давос закликав до переходу на 4-денний робочий графік. Чи готовий до цього український бізнес?

Під час панельної дискусії «Глобальний огляд економіки України в 2019 році», яку провела в Києві Європейська Бізнес Асоціація, українські бізнесмени не підтримали заклик до компаній всього світу скоротити кількість робочих днів, що пролунав у Давосі.

Про це повідомляє ресурс uaprom.info.

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі психолог Уортонської школи бізнесу при Пенсільванському університеті Адам Грант закликав компанії у всьому світі перейти на 4-денний графік роботи, мотивуючи тим, що це сприятиме збільшенню креативних рішень, зростанню продуктивності та якості роботи.

ЧитайтеВисокоолеїновий клуб 2019: зростання посівів ВО соняшнику та лідерство України в експорті

Проте українські бізнесмени вважають, що для України це питання не на часі: при нинішньому рівні економічного розвитку країна не готова до скорочення кількості робочих днів. Наводимо кілька думок.

Виконавчий директор Dragon Capital Томаш Фіала: «Для України це не актуально. Може, коли ВВП на душу населення буде як у Швейцарії, то можна про це думати. Але не в найближчі років 10, або як мінімум 5».

Виконавчий директор International Financial Corporation Олена Волошина: «Я згодна з тим, що ми поки не готові. Але якщо говорити про те, що ми маємо бути в тренді, то думаю, що в найближчому майбутньому ефективність бізнесу визначатиметься не кількістю робочих днів… Важливо поставити задачу, і щоб її було виконано».

Представники MasterCard Europe і ING Bank повідомили, що в їх компаніях дозволяється співробітникам раз на тиждень працювати віддалено.

Landlord раніше повідомляв про те, що до ТОП-20 найкращих роботодавців потрапила лише одна агрокомпанія.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також