Новини / Технології     14 вересня 2021 20:29

Corteva та Gaïago оголосили про глобальну угоду в області новітніх агротехнологій

Угода має прискорити глобальне впровадження однієї з наших технологій природного біоконтролю

Американська Corteva Agriscience і біотехнологічна компанія Gaïago оголосили про багаторічну угоду в області перевірки, розробки та комерціалізації біофунгіцидів для фермерів по всьому світу. Ця технологія допоможе захистити виноград, картоплю, овочі, а також кісточкові та зерняткові плодові рослини від борошнистої роси, фітофтороз та сірою гнилю.

В рамках угоди Corteva отримує глобальну ліцензію на тестування і додаткові комерційні права на біофунгіцидну технологію.

“Угода з Corteva прискорить глобальне впровадження однієї з наших технологій природного біоконтролю. Ці нові біофунгіциди повинні стати ключовим аспектом як для реалізації комплексних стратегій контролю розвитку хвороб рослин, так і для задоволення очікувань споживачів, при цьому допомагаючи зберегти високі врожаї і збільшуючи доходи фермерів. Глобальне співробітництво з Corteva разом з запуском нашої спільної дослідницької програми з науковими інститутами Європи прискорять великомасштабні плани Gaïago по регенерації агросистем, тим самим сприяючи відновленню функції ґрунту і рослин”, – заявив президент Gaïago Жан-П’єр Прансен.

Раніше Landlord повідомляв, що уряд виділить 100 млн грн на підтримку фермерів.

Джерело: Gaïago 

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також