Новини / Логістика     20 вересня 2022 16:07

Черга вантажівок на пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ” скоротилась майже у 7 разів — Найєм

Суттєве скорочення спостерігається протягом останніх двох діб

З моменту розблокування пункту пропуску “Ягодин-Дорогуськ” кількість транспортних засобів, що простоюють у черзі на виїзд з Україні зменшилась з 2200 вантажівок до 321 за минулу добу. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Станом на 9 ранку черга на пункті пропуску скоротилась з 42 до 6 кілометрів. На цей момент для виїзду з країни водіям потрібно 1-2 доби. На початку місяця їм доводилось чекати до 7-10 діб”, – зазначив він.

Суттєве скорочення спостерігається протягом останніх двох діб.

За зміну через пункт пропуску виїжджає до 600 транспортних засобів.

Значне покращення ситуації стало можливим через відкриття пункту пропуску “Устілуг-Зосін” для порожніх транспортних засобів.

Нагадаємо, попри деблокаду українських портів, експорт українського зерна продовжують здійснювати вантажівки. Як результат, великі черги на кордоні показали необхідність у додаткових пунктах пропуску. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський розповів як наразі вирішується питання великих черг вантажівок на польсько-українському кордоні.

Через величезні затори на західному кордоні України, українські фермери додатково витрачають €80−90 на транспортування 1 тонни зерна.

Кількість вантажних автомобілів на українсько-польському кордоні постійно зростає через низьку пропускну здатність митниці з польської сторони.

Україна та Польща підписали меморандум про розробку інструментів сприяння торгівлі. Ним передбачено страхування вантажів.

Анна Лиса
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також