Новини    23 серпня 2023 18:04

Cargill придбає заводи найбільшого виробника біопального у Бразилії

У межах угоди з Granol, Cargill отримає три заводи з переробки сої та чотири складські приміщення

Гігант агробізнесу Cargill Inc. має намір придбати заводи та сховища у найбільшого виробника біодизеля Granol Industria Comercio e Exportacao SA у Бразилії, щоб розширити виробництво та переробку сої, повідомляє Bloomberg.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Cargill отримає три заводи з переробки сої та чотири складські приміщення в межах угоди з Granol. Угоду має затвердити антимонопольний орган Бразилії.

Придбання розширить переробні потужності Cargill у Бразилії одночасно збільшивши виробництво біопального.

Довідка. Cargill — одна з найбільших глобальних агропромислових і торговельних компаній. Займається виробництвом і продажем зерна, олії, цукру, какао, м’яса, біопалива. Оперує у 70 країнах, веде торгівлю у 125 країнах світу. У бізнесах компанії працюють 155 тис. працівників.

Нагадаємо, міжнародна юридична компанія Paul, Weiss Mergers & Acquisitions Group, що спеціалізується на фінансових операціях між компаніями по всьому світу, оголосила 1 червня, що співпрацює з пекінською компанією DCP Capital як консультантом для здійснення придбання капітальної компанії птахівництва Cargill у Китаї.

Міжнародний сировинний трейдер Cargill за підсумками 2022 фінансового року (1 червня 2021 — 31 травня 2022) збільшив чистий прибуток порівняно з попереднім фінансовим роком на 35% — до $6,68 млрд. Про це свідчить річна звітність компанії, повідомляє “Порти України” з посиланням на Bloomberg.

Новопризначеним СЕО став “ветеран компанії” Брайан Сайкс, котрий пропрацював у Cargill понад 30 років, інформує Reuters.

Світовий гігант агробізнесу Cargill, спільно з іспанською компанією Cubiq Foods, працює над новою технологією виробництва жирів.

Один із найбільших світових постачальників сільгосппродукції — американська Cargill – припинить експорт зерна з рф, компанія входить до першої десятки експортерів російського зерна, повідомляють росЗМІ.

Новини за темою:  Сильний вітер і дощі з грозами: частину України накриє негода 4 травня

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...