Новини / Технології     07 листопада 2023 20:58

Cargill інвестує у вирощування тваринного жиру в лабораторії

У Cargill пояснили, що культивовані жири зможуть покращити смак альтернативних продуктів, підвищити калорійність, додати рослинним альтернативам незамінних жирних кислот

Продуктовий гігант Cargill спільно зі стартапом із Барселони Cubiq Foods працює над інноваційними жирами, які мають потенціал замінити існуючі олії та зробити більш поживною рослинну їжу, передає newfood.

Cubiq Foods виготовляє відразу декілька продуктів, серед яких – мікрокапсульована олія водоростей та культивований тваринний жир з високим вмістом омега-3.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Мета – задовольнити зростальний попит на більш здорові жири в рослинних і альтернативних м’ясних продуктах.

Cargill вперше інвестував у стартап у травні 2022 року в рамках власних зусиль зі швидшого просування перспективних харчових технологій і підтримки клієнтів за допомогою інноваційних рішень. Так же само свого часу продуктовий гігант інвестував у виробника клітинного м’яса Upside Foods, який віднедавна отримав дозвіл на продажі культивованого м’яса в США.

Нині Cargill разом з Cubiq Foods мають угоду про спільну розробку інноваційного жиру. Це допоможе масштабувати виробництво та швидко досягти комерціалізації готового продукту внаслідок участі сильного партнера.

Разом ми допоможемо виробникам харчових продуктів та споживачам переосмислити пошуки здорової та ситної їжі, – зазначив Андрес Монтефельтро, гендиректор CUBIQ FOODS.

У Cargill пояснили, що культивовані жири зможуть покращити смак альтернативних продуктів, підвищити калорійність, додати рослинним альтернативам незамінних жирних кислот.

Довідка. Cargill — одна з найбільших глобальних агропромислових і торговельних компаній. Займається виробництвом і продажем зерна, олії, цукру, какао, м’яса, біопалива. Оперує у 70 країнах, веде торгівлю у 125 країнах світу. У бізнесах компанії працюють 155 тис. працівників.

Нагадаємо, альтернативний протеїн – все ще молода категорія на ринку, але ситуація швидко змінюється, вважає Елізабет Гутшенріттер, керуюча директорка з виробництва альтернативного протеїну в Cargill

Гігант агробізнесу Cargill Inc. має намір придбати заводи та сховища у найбільшого виробника біодизеля Granol Industria Comercio e Exportacao SA у Бразилії, щоб розширити виробництво та переробку сої.

Міжнародний сировинний трейдер Cargill за підсумками 2022 фінансового року (1 червня 2021 — 31 травня 2022) збільшив чистий прибуток порівняно з попереднім фінансовим роком на 35% — до $6,68 млрд. Про це свідчить річна звітність компанії, повідомляє “Порти України” з посиланням на Bloomberg.

Новопризначеним СЕО став “ветеран компанії” Брайан Сайкс, котрий пропрацював у Cargill понад 30 років, інформує Reuters.

Світовий гігант агробізнесу Cargill, спільно з іспанською компанією Cubiq Foods, працює над новою технологією виробництва жирів.

Компанія Elian Barcelona S.L., що входить до структури Viserion Oilseed Processing, LLC, уклала угоду про придбання заводу з подрібнення сої в Барселоні у компанії Cargill S.L.U. Viserion International, яка знаходиться під управлінням Pinnacle Asset Management, L.P.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також