28 лютого, Bitcoin знову почав дорожчати. Вартість головної криптовалюти наближається до 60 000 доларів за монету, що є найвищим показником з кінця 2021 року на тлі того, що великі гравці активно вкладають кошти у цифрові активи, інформує повідомляє Reuters.
Зазначається, що вартість криптовалюти Bitcoin продовжує зростати завдяки надходженню в нові спотові біржові біткойн-продукти в США, які підвищили вартість на 39,7% у лютому, що ознаменує найбільше зростання з грудня 2020 року.
На торгах на біржах Bitcoin подорожчав на 4,4% до 59 259 доларів, тоді як Ether подорожчав на 2,2% до 3320 доларів, досягнувши ще одного дворічного максимуму.
Bitcoin зріс на понад 10% протягом двох сесій завдяки інформації, що стало відомо від криптоінвестора і розробника програмного забезпечення MicroStrategy. Компанія повідомила, що недавно закупила приблизно 3 тисячі біткоїнів на суму 155 мільйонів доларів.
Підтримку також надав ріст популярності біткоїна завдяки схваленню біржових фондів ETF у США. Обсяги торгів у кількох фондах раптово зросли, що позитивно відобразилося на фірмах, пов’язаних з криптовалютами.
27 лютого Bitcoin досяг свого максимуму минулих років, піднявшись до 57 036 доларів вранці в Азії, що є його найвищим показником з кінця 2021 року. Ethereum також продемонстрував значний зріст, досягнувши 3 275 доларів, що є найвищим рівнем з квітня 2022 року.
Криптоентузіасти сподіваються, що у березні Bitcoin може досягнути позначки у $69 000.
За даними CoinGecko, сукупна вартість цифрових активів зараз становить близько 2,2 трлн доларів.
Раніше ми повідомили, що криптовалютний Launchpad – це механізм, який використовується біржами для запуску та розповсюдження нових токенів або монет. Це один із способів, за допомогою якого нові проєкти в цифровій спільноті можуть залучити фінансування та вивести свій токен на ринок.
Криптовалютний лаунчпад має 6 основних етапів:
- Відбір криптопроєктів.
Біржа криптовалюти відбирає стартапи, які відповідають основним критеріям та потенційно можуть принести прибуток. Процес аналізу передбачає відстежування технічних аспектів, команди розробників, стратегії бізнесу та інших факторів.
- Підготовка та аудит стартапу.
Обрані проєкти проходять необхідну підготовку та характерний аудит, щоб забезпечити високий стандарт безпеки та довіри до своєї криптовалюти на біржах України.
- Анонс та реєстрація.
Лаунчпад передбачає публічний анонс криптопроєкту, після чого користувачі мають можливість зареєструватися для участі в токен-розподілі.
- Краудсейл (ініціація продажу).
Коли прийде час, встановлений біржею, зареєстровані учасники зможуть вкласти свої кошти в обрані криптостартапи через краудсейл. Основною валютою для участі може бути популярна криптовалюта, курс онлайн якої – порівняно стабільний. Це може бути Bitcoin або Ethereum.
- Розподіл токенів.
Після завершення краудсейлу токени розподіляються серед учасників відповідно до їхніх внесків. Це може включати фазу блокування токенів для певного періоду часу для окремих учасників або команди проєкту.
- Лістинг токенів на біржі.
Після успішного завершення розподілу монет стартап може листуватися на самій біржі, яка його запускала, або на інших платформах. Завдяки цьому лаунчпад – це можливість віднайти потенційних клієнтів та розпочати продаж, формуючи вартість власного токену.
Важливо зауважити, що інвестування в криптовалютні проєкти через Launchpad має свої ризики. Криптостартапи можуть бути високоризиковими, і існує вірогідність втрати інвестицій. Щоб уникнути ризику втрати власних інвестицій, обирайте торгові платформи, для яких launchpad – це один з напрямів функціонування. Такі торгові майданчики відрізняються своєю ліквідністю.
Також більшість криптовалютних бірж встановлює обмеження для участі в ініціальному продажі, і не всі користувачі можуть мати доступ до цих можливостей. Перш, ніж купити крипто конкретного проєкту, важливо, щоб він пройшов детальний аналіз біржею та відповідав необхідним критеріям безпеки та подальшого розвитку.
Якщо нещодавно криптовалюта була чимось маловідомим, то зараз цифрові активи мають небувалу популярність серед українців. Вони використовують її для трейдингу, оплати за товари та послуги, збереження заощаджень від інфляції тощо. Але зростання популярності сприяло тому, що ще більш гостро стоїть питання щодо вибору безпечного, вигідного і швидкого способу купівлі криптовалюти.
Якщо ви також знаходитесь у пошуках відповідного онлайн обмінника або криптовалютної біржі, можете скористатися моніторинговими сервісами – Bestchange, який є мастодонтом серед рейтингів. Або українським проєктом Scanbit, який попри молодий вік має чудовий функціонал і пропонує докладний та об’єктивний рейтинг обмінників.
Нагадаємо, обмінники криптовалют: як обрати сервіс.
Центральний банк Китаю оголосив незаконними всі криптовалютні операції і анонсував заборону майнінгу по всій країні. Про це йдеться в спільній заяві десяти урядових агентств Китаю, включаючи центральний банк, а також регуляторів ринків цінних паперів і валютного ринку.
Раніше Landlord розповідав, що Bloomberg попереджає інвесторів про знецінення валют в наступному році.
Анна Лиса