Новини / Трейдинг / Фінанси     31 серпня 2021 13:16

Інвесторів попереджають про знецінення валют в наступному році – Bloomberg

Марк Мобіус заявив про загрозу знецінення грошей в наступному році

Світові валюти чекає значна девальвація через стимулюючі заходів, які ухвалювали центробанки в усьому світі. Інвесторам варто підготуватися до знецінення валют і вкласти частину коштів в золоті злитки.

Про це в інтерв’ю Bloomberg розповів трейдер, засновник Mobius Capital Partners Марк Мобіус.

За його словами, з огляду на “неймовірну кількість надрукованих грошей”, в наступному році валюти таких країн чекає значна девальвація, у зв’язку з цим, упевнений Мобіус, інвесторам слід вкласти в фізичне золото, тобто злитки та монети. Такі активи мають становити до 10% коштів інвестиційного портфеля.

Читайте: Індекс Баффета, який передбачив останні фінансові кризи, знову сигналізує про ризик обвалу ринку

Минулого року вартість золота виросла до рекорду, бо пандемія викликала зростання попиту на захисні активи. У липні минулого року вартість дорогоцінного металу перевищувала $ 2000 за унцію. Однак з того часу, як в світі з’явилися вакцини, а економіка деяких країн показала більш сильне, ніж очікувалося, відновлення, ціни відійшли від максимумів. У понеділок, 30 серпня, золото котирувалося приблизно по $ 1815 за унцію.

Довідка. Марк Мобіус 30 років пропрацював в компанії Franklin Templeton Investments, де керував фондом ринків, що розвиваються Templeton Emerging Markets Group. За час його роботи обсяг активів під управлінням фонду зріс з $100 млн до більш ніж  40 млрд. Після відходу з Franklin Templeton Investments в 2018 році він створив власний фонд Mobius Capital Partners.

Раніше Landlord повідомляв, що на Дніпропетровщині відкривається сучасний цех із переробки сої.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також