Новини    09 лютого 2018 17:37

Більше 500 нотифікацій Україна направила країнам-порушникам фітосанітарних вимог


Протягом 2017 року Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів направила 511 нотифікацій до країн-експортерів за порушення фітосанітарних вимог з 663 виявлених випадків. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час ІІІ аграрної конференції «Стратегії експорту: трейдинг та логістика».

«Було зафіксовано 29 випадків ввезення вантажів заражених карантинними організмами – через це направлено 26 нотифікацій, 64 випадки ввезення вантажів з об’єктами регулювання без фітосанітарних сертифікатів – направлено 61 нотифікація, 570 випадків відсутності маркування дерев’яного пакувального матеріалу – скеровано 424 нотифікації до країн-експортерів», – заявив він.

Також голова Держпродспоживслужби зазначив, що впродовж минулого року українські фітосанітарні інспектори виявили 29 випадків зараження імпортних вантажів карантинними шкідливими організмами.

«Зафіксовано 10 випадків виявлення середземноморської плодової мухи у вантажах з цитрусовими, по 6 випадків – західного квіткового трипса на квітах та посадковому матеріалі й диплодіозу кукурудзи в кукурудзі, овочах, 2 випадки – південноамериканської томатної молі в овочах та 1 випадок – арахісового зерноїда у арахісі. », – наголосив Володимир Лапа.

Та додав, що свідченням ефективної роботи українських фітосанітарів є збільшення статусу вільної від карантинних організмів території на 7 тис. га

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...