Новини    25 січня 2023 20:19

Білл Гейтс інвестував у розробку для скорочення викидів метану у тваринництві

Вже до середини 2023 року стартап планує запустити пілотну установку

Компанія Білла Гейтса Breakthrough Energy Ventures (BEV) інвестувала в стартап Rumin8, який розробив технологію скорочення викидів метану у тваринництві. Компанія готова виводити на світовий ринок технологію з доведеною ефективністю, засновану на фармацевтичному виробництві кормової добавки для скорочення метану, передає Financial Review.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Rumin8 відкрив раунд початкового фінансування, що зібрав $12 млн, які будуть витрачені на комерційні випробування в Австралії, Новій Зеландії, Бразилії та США, а також на будівництво пілотного виробничого заводу.

Вже до середини 2023 року стартап планує запустити пілотну установку, яка вироблятиме 25 тис. доз препарату на день. Як зазначив керуючий директор Rumin8 Девід Мессіна, компанія може розширитися, щоб виробляти мільйони економічно ефективних доз за короткий час.

Читайте також: Українські аграрії приєднались до програми “Байєр” з декарбонізації сільського господарства в Європі

Нагадаємо, A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Вчені з Німеччини та Нової Зеландії Повний знайшли спосіб знизити забруднення відходами від тваринництва. Вони прагнуть зменшити кількість аміаку, що потрапляє до ґрунтів і перетворюється на оксид азоту.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...