Новини / Технології     29 вересня 2019 17:02

Без пестицидів: гідропонні технології Ізраїлю дісталися віддалених островів

Острів Маврикій в Індійському океані став першим віддаленим островом, де впроваджено інноваційні теплиці TAPKIT. Тепер відвідувачі курорту можуть насолоджуватися свіжою зеленню, вирощеною на гідропоніці, що відкриває перспективи чистого виробництва – без застосування пестицидів.

Про це повідомляє HortiDaily.

На Маврикії, як і на Сейшельських острова та на Мальдівах, велика частка фруктів та овочів все ще імпортується. Хоча тепличний сектор давно створений і продовжує розвиватися, більшість овочів тут вирощують у відкритому ґрунті.

Читайте: 77 тис. га і $2 млрд доходу: 5 цікавих фактів про теплиці в Туреччині

Кількість використовуваних засобів хімічного захисту сільгоспкультур створює серйозні проблеми не тільки для харчового ланцюга людини, а й для екосистеми. У зв’язку із тенденцією до більш чистого, безпечного виробництва, теплиці TAPKIT відомої ізраїльської компанії Teshuva Agricultural Projects є відмінною можливістю знизити та навіть звести до нуля використання пестицидів при вирощуванні рослин.

На Маврикії комплекс TAPKIT змонтували в готелі LUX на початку серпня. «Ми встановили вбудований водоохолоджувач, щоб забезпечити оптимальну температуру зрошувальної води. Зараз система розпочинає повноцінне виробництво. Продукції буде достатньо, щоб відповідати потребам готелю», – розповідає Ерік Ле В’є (Eric Le Vieux) із компанії Esprit Vert Ltd, місцевого представника TAPKIT у цьому регіоні.

Наступний тепличний комплекс TAPKIT компанія планує звести на Мальдівах. Готельні групи прагнуть поліпшити свої програми сталого розвитку, і TAPKIT є важливим інструментом для цього.

«TAPKIT великою мірою підвищує якість і свіжість, і дуже приємно сказати клієнтам (гостям готелю), що їхні салати і зелень подолали нульові милі від ферми до столу!» – говорить Ерік Ле В’є.

Landlord раніше повідомляв про те, що Єгипет розпочав мегапроект із вирощування тепличної продукції. Завершити будівництво уряд країни планує до 2021 року. Результатом має стати суттєва економія води для вирощування культур, а також посилення експортних потужностей країни.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також