Новини / Інвестиції     10 вересня 2019 16:06

До 10 тисяч теплиць планують побудувати в Єгипті

Єгипет розпочав мегапроект із вирощування тепличної продукції. Завершити будівництво уряд країни планує до 2021 року. Результатом має стати суттєва економія води для вирощування культур, а також посилення експортних потужностей країни.

Про це повідомляє FruitNews.

Уряд Єгипту розпочав реалізацію грандіозного проекту з вирощування 1,5 млн т тепличної продукції.  До 2021 року на півночі від столиці країни планують звести 10 тис. теплиць, в яких вирощуватимуть овочі та фрукти на 100 тис. га.

У рамках проекту передбачено також створення станції для сортування та пакування продукції, охолоджувальні склади для її зберігання, а також насінницький комплекс. Уряд Єгипту вважає важливим займатися виробництвом власного насіння, оскільки 98% такої продукції нині імпортується.

Читайте: В Україні стартував новий сезон виробництва цукру

Якщо зараз на вирощування одного кілограму томатів у відкритому ґрунті витрачається 80 л води, то після завершення будівництва в теплиці витрати на цю ж продукцію скоротяться до 15 л, пояснив глава Ради з експорту сільськогосподарських культур Абдель-Хамід аль-Демердаш.

Тож урядовці Єгипту розраховують, що новий проект дозволить знизити ціни на овочі на місцевому ринку, а також збільшити експорт овочів та фруктів. Нині Єгипет експортує більше 4  млн т свіжих овочів та фруктів на рік.

Landlord раніше повідомляв про інвестиційні можливості в агросекторі України

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також