Новини / Фінанси     15 квітня 2019 16:14

Бахматюк заявляє про тиск на його компанії з боку НАБУ

Олег Бахматюк вважає, що НАБУ чинить на нього тиск у справі кількарічної давнини – про рефінансування його банку. Власник Укрлендфармінгу стверджує, що важко доводити свою правоту, коли НАБУ порушує закон.

Про це Олег Бахматюк розповів у програмі «Гордон».

За словами Олега Бахматюка, його конфлікт з НАБУ переріс в особистісний. Бізнесмен розповідає, що проти його банку було порушено кримінальну справу за заявою шантажистки, яка вимагала в нього гроші.

Читайте: 12 найбагатших агробізнесменів України за версією Фокус

«Спочатку ми були відкриті, давали документи, в тому числі постанови про закриття кримінальних справ, які були попередньо закриті СБУ і Нацполіцією. Але наша відкритість сприймалася як слабкість: чим більше ми давали інформації – тим більше до нас було питань», – коментує Олег Бахматюк.

Бізнесмен пояснює, що вже три з половиною роки він намагається довести, що людина, за заявою якої порушено справу, є аферисткою і шантажисткою, яку курують саме детективами НАБУ, і що то є службовим злочином з їхнього боку.

«Але на це ніхто не реагує, тому що ми апріорі винні»,  – скаржиться підприємець.

Як повідомляв Landlord, Олег Бахматюк заявив, що продовжує боротися за свій банк «Фінансова ініціатива», оскаржуючи в судах рішення НБУ про його ліквідацію. Бізнесмен стверджує, що діє заради справедливості, оскільки НБУ довів «Фінансову ініціативу» до банкрутства навмисне.

Читайте також