Новини / Політика     04 жовтня 2021 18:00

Аудитори виявили порушення в Агрофонді. Втрачено активів на 2,17 млрд грн

Державна аудиторська служба під час ревізії АТ "Аграрний фонд" виявила фінансових порушень та втрату активів на загальну суму 2,17 млрд грн

Державна аудиторська служба під час ревізії АТ “Аграрний фонд” виявила фінансових порушень та втрату активів на загальну суму 2,17 млрд грн. Про це йдеться у звіті аудиторів про перевірку діяльності Агрофонду за період 2018-2019 роки.

“Ревізією операцій на реєстраційних рахунках в установах банків встановлено, що АТ “Аграрний фонд” втрачено активів на загальну суму майже 2 146,0 млн грн, що були розміщені у 2014 році на депозитних рахунках у ПАТ “Брокбізнесбанк”, який наразі ліквідовано”, – йдеться у звіті.

Читайте: На Донеччині прокурор вимагав хабар від фермера

Також Агрофонд поніс 5,1 млн грн втрат під час зберігання цукру-піску, який був доказом у кримінальному провадженні.

Крім цього Аграрний фонд “пробачив” борг приватній фірмі АТ “Аграрний фонд” на суму 1,9 млн грн, оскільки не проводив претензійно-позовної роботи про стягнення вказаної суми.

Аудитори також акцентують увагу на зайвих витратах товариства під час оплати праці працівників на 342 тис грн. Посади цих працівників у звіті не уточнюються. Крім того, 2020 рік товариства завершило із чистим збитком на суму 197 млн грн.

Довідка. Акціонерне товариство “Аграрний Фонд” засноване у 2003 році Кабінетом Міністрів України і позиціонує себе на ринку як гарант продовольчої безпеки України. Входить до сфери управління Міністерства економіки. Основне завдання товариства – формування запасів зерна, підтримка вітчизняних сільгоспвиробників та вплив на ситуацію на аграрному ринку. Спеціалізується на оптовій торгівлі зерном та виробами борошномельно-круп’яної промисловості.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що посадовця держгеокадастру затримали при отриманні хабара.

Джерело: Марлін

Наталія Софієнко, Landlord 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також