Новини / Логістика     01 березня 2019 12:04

Астарта закупила 130 вагонів-зерновозів

Агропромисловий холдинг «Астарта» нарощує власний парк вагонів-зерновозів. Для цього закупив першу партію зі 130 вагонів.

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

Постачальниками стали вітчизняні підприємства «Дніпровагонмаш» та «Крюківський вагонобудівний завод».

Читайте: УЗ потребує $6 млрд для нарощення вагонного парку та модернізації підприємства

У компанії заявляють: власним залізничним транспортом уже перевезли 10 тис. тонн агропродукції. Стверджують: власні вагони-зерновози допоможуть оптимізувати транспортування зерна та виробленої продукції в пікові сезони.

Найближчим часом парк поповниться ще на 70 вагонів.

Напередодні суттєво поповнив власний парк вагонами-зерновозами агрохолдинг «Кернел». Одна з його дочірніх компаній придбала 100% акцій потужного залізничного оператора «Рейл Транзит Карго Україна» («РТК-Україна»). Купівля всього статутного капіталу обійшлася компанії в $64 млн. «РТК-Україна» мав у своєму розпорядженні біля 3 тис. вагонів-зерновозів. Це робило його найпотужнішим приватним власником зерновозів в Україні.

Як раніше повідомляв Landlord, Кернел розпочав втілення проекту, який допоможе аграріям зменшити збитки через дефіцит вагонів УЗ. Компанія пропонує колегам об’єднуватися і самим формувати рухомі склади, щоб перевозити своє зерно. Перший спільний потяг уже доправив продукцію в порт «Чорноморськ».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також