Новини    29 вересня 2017 16:37

«Астарта» вивела в поле рекордну кількість техніки


15 різних агрегатів від десятка провідних світових виробників техніки вивела в поле компанія «Астарта». Сучасні глибокорозпушувачі, дисколапові культиватори та борони, ґрунтообробні агрегати, широкозахватні зернові сівалки випробували на висіванні озимої пшениці на полях ВП «Авангард» на Житомирщині. Головні агрономи та інженери агрохолдингу могли порівняти роботу агрегатів в екстремальних польових умовах.

«Маємо план роботи на 4-5 років – обробляти ґрунти із пошкодженням, розрихленням «плужної підошви» або ущільнений прошарок під орним шаром ґрунту, – зазначив головний агроном «Астарти» Василь Джемесюк. – Якщо простішою мовою – здійснювати глибшу оранку, що дасть змогу не втрачати вологу на полях, уникати появи так званих «мокрих блюдець» і збільшувати якісні та кількісні показники врожайності. Тому неодмінно маємо інвестувати кошти для придбання сучасної надпотужної техніки».

Із завданням добре справилися посівні комплекси John Deere і Väderstad, а також глибокорозпушувачі Gregoire Besson Helikrak, Agroland 9148 Swift.

«Перезволожений глинистий ґрунт не хотів піддаватися дії важких металевих коней, проте мусив. Стерня, плужна підошва і ущільнення були знищені, а пшеницю було посіяно», – ділиться у Facebook головний операційний директор у ТОВ «Хмільницьке» Вадим Скрипник.

Раніше повідомлялося, що компанія «Вест Агро Груп» зі Львівщини встановила український рекорд висіву соняшника – 479 га за 24 години. Їй це вдалося за допомогою сівалки Tempo L 16 шведської компанії Vaderstad. 16-рядну сівалку точного висіву Tempo L 16 тягнув трактор John Deer 8320 R потужністю 320 к.с., повідомляє Agrimach.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...