Новини / Фінанси     31 серпня 2021 08:36

Апеляційний суд закрив справу про банкрутство “Гаврилівських курчат”

Суд задовольнив апеляційну скаргу власника ТМ "Гаврилівські курчата" агровиробника Комплекс Агромарс і скасував рішення госпсуду Києва про визнання компанії банкрутом

17 серпня 2021 року Північний апеляційний госпсуд задовольнив апеляційну скаргу ТОВ “Комплекс Агромарс” і (ТМ “Гаврилівські курчата”) та скасував ухвалу Госпсуду Києва, якою було відкрито провадження в справі про банкрутство компанії, пише Finbalance.

Ініціатором процедури банкрутства Агромарса було ТОВ “Інтер Вей Капітал”. Суд першої інстанції визнав кредиторські вимоги цієї компанії до Агромарса на 213,9 млн грн, у т.ч. 158,4 млн грн — як забезпечені заставою/іпотекою майна боржника (ТОВ “Інтер Вей Капітал” викупило вказані права вимоги в ПУМБ).

Агромарс заперечувало проти відкриття справи про банкрутство, посилаючись на можливість виконати зобов`язання за кредитними договорами без застосування процедури банкрутства, а також вказуючи на існування спору про право вимоги ініціюючого кредитора.

Агромарс не погоджується з договорами відступлення права вимоги від 05.03.2021 і від 24.03.2021, які уклали ПУМБ і ТОВ “Інтер Вей Капітал”, а тому 10.06.2021 звернулося до суду з позовною заявою про визнання цих договорів недійсними. Агромарс також апелював до того, що Інтер Вей Капітал звернувся до суду про відкриття справи про банкрутство  у період карантину.

Читайте: В Європейській Бізнес Асоціації попереджають про загрозу скорочення виробництва та експорту продукції птахівництва

“Дійшовши наведених висновків, колегія суддів погоджується з аналогічними аргументами Боржника, викладеними в апеляційній скарзі, та відхиляє протилежні аргументи Кредитора у відзиві на апеляційну скаргу”, – йдеться в постанові суду.

Раніше директор “Комплексу Агромарс” Іван Зазуля, коментуючи зупинку підприємств групи, зазначав, що “при такій високій вартості кормів неможливо вести рентабельний бізнес”.

За даними держреєстру, кінцеві бенефіціари ТОВ “Комплекс Агромарс” – Євген і Марина Сігали, а кінцеві бенефіціари ТОВ “Інтер Вей Капітал” – Василь та Євген Астіони.

Як повідомляв Landlord, президенту НААН загрожує до 12 років позбавлення волі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також