Новини    30 серпня 2021 18:55

Президенту НААН загрожує до 12 років позбавлення волі

Справу з обвинувачення президента Національної академії аграрних наук передали до суду, йому може загрожувати до 12 років ув'язнення

Слідчі Нацполіції скерували до суду обвинувальний акт щодо президента Національної академії аграрних наук України за отримання хабаря, йому загрожує до 12 років позбавлення волі. Про це повідомляє Національна поліція.

Президент НААН підозрюється в отриманні неправомірної вигоди у вигляді безоплатного користування елітним автомобілем за включення керівника одного зі структурних підрозділів НААН до списку претендентів на заміщення вакансій академіків НААН та подальшу передачу відповідних матеріалів на розгляд Президії НААН.

Також він обвинувачується у вимаганні неправомірної вигоди у розмірі 4 мільйонів гривень від одного із суб’єктів господарської діяльності на користь підконтрольного підприємства за невчинення ним дій щодо зміни керівника одного державних сільськогосподарських підприємств, які входять до структури НААН, а також надання можливості надалі продовження фінансово-господарських взаємовідносин між цим суб’єктом господарської діяльності та вказаним державним підприємством, які склалися на підставі раніше укладених договорів з надання послуг щодо обробітку землі.

ЧитайтеПрезиденту НААН України повідомили про підозру

27 серпня, обвинувальний акт у відношенні президента НААН направлено до суду.

Як повідомляв Landlord, з 2015 по 2019 рік було відкрито 315 кримінальних проваджень, пов’язаних із Національною академією аграрних наук України, з них 56 відправлено на розгляд суду і за вісьмома оголошені підозри.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...