Новини    11 грудня 2021 14:00

Американський фонд подав в суд на українського бізнесмена Бахматюка

Бахматюк поки не коментує інцидент

Американський інвестиційний фонд Gramercy подав позов до федерального суду США на українського бізнесмена Олега Бахматюка та інвестбанкіра американського походження Ніколаса Піаццу. Фонд звинувачує їх у виведенні з агрокомпанії UkrLandFarming близько $1 млрд з метою не повертати борги. Про це повідомляє Forbes.

Головний інвестдиректор Gramercy Роберт Кенігсбергер каже, що кредитори витратили багато часу і сил, намагаючись посадити Бахматюка за стіл переговорів і досягти реструктуризації. «Якщо чесна угода не може бути досягнута, Gramercy не має іншого вибору, крім як вдатися до судового розгляду», – заявив Кенігсбергер.

Пресслужба UkrLandFarming (ULF) 8 грудня опублікувала позицію компанії, суть якої – обидві сторони вели конструктивний діалог останні 2,5 роки, але, якщо треба судитися, то компанія готова.

Зазначається, що цей суд не вплине на становище Бахматюка найближчим часом, вважає інвестбанкір, який попросив не вказувати його імʼя. «Така ситуація – щастя юристів з обох боків. Вони лише кілька років визначатимуть юрисдикцію, а до фіналу може пройти 3-5-7 років», – каже банкір.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...