Новини    30 серпня 2023 20:03

Американська компанія готова прискорити зелену відбудову українських міст

Компанія вже долучилася до розбудови Національної платформи декарбонізації.

Американська компанія з продажу та маркетингу відновлюваної енергії Uprisun Technology готова ділитися своїми розробками з Україною та допомогти прискорити зелену відбудову громад, зазначила голова Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження Ганна Замазєєва, акцентувавши, що домовленості про співпрацю вже офіційно оформили.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Співпраця буде багатопрофільною, а головне – продуктивною, – зазначила вона. – Стартуємо із цікавими ініціативами для відбудови громад.

Замазєєва додала, що співпраця з Uprisun Technology передбачає новітні digital-рішень у сфері зелених технологій.

Компанія вже долучилася до розбудови Національної платформи декарбонізації. Це буде мультифункціональний ІТ-інструмент, щоб масштабувати енергоефективні заходи та зелені технології по всій країні – від громад до кожного домогосподарства.

Нагадаємо, Шмигаль акцентував, що відновлення України розпочинається вже зараз і уряд не буде для цього чекати завершення війни.

В Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...